🔴 عملیات زیر سازی و آسفالت معابر روستای قلعه تراش با اعتبار ۱/۵ میلیارد تومان در حال اجراست.
عملـیات زیر سـازی و آسـفالت معـابر روسـتای قلـعه تراش به طول ۶۰۰۰ متر مربع و اعتـباری بالـغ بر ۱/۵ میلیارد تومان با همـکاری بنـیاد مسکن انقلاب اسلامی و اعتبارات دهـیاری در حال اجرا می باشد.
  • سه شنبه 9 آذر 1400 ساعت 14:30
🔴 نشست مشورتی دهیاران بخش لاجان با حضور فرماندار شهرستان
نشست مشورتی دهیاران بخش لاجان در راستای بررسی مسائل و مشکلات روستاهای این بخش؛
  • دوشنبه 8 آذر 1400 ساعت 13:30
🟢 بازدید از روند احداث دیوار ساحلی روستای پسوه؛
فرماندار پیرانشهر بهمراه بخشدار لاجان و رئیس بنیاد مسکن شهرستان از روند احداث دیوار ساحلی روستای پسوه با اعتباری بالغ بر ۵ میلیارد تومان و پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصد در جهت مهار خسارت های ناشی از وقوع سیل بازدید بعمل آوردند.
  • دوشنبه 8 آذر 1400 ساعت 09:22
🔴 بررسی مسائل و مشکلات دامداران و کشاورزان شهرستان؛ با حضور مدیرکل منابع طبیعی استان آذربایجان غربی؛
🔸امروز یکشنبه ۷ آذرماه، جلسه بررسی مسائل و مشکلات دامداران، روستائیان و مراتع شهرستان با حضور فرماندار شهرستان و مدیرکل منابع طبیعی استان در محل فرمانداری تشکیل گردید.
  • یکشنبه 7 آذر 1400 ساعت 08:24
🔴 بازدید میدانی فرماندار و شورای تامین شهرستان از محلات حاشیه شهر پیرانشهر؛
🔴 بازدید میدانی فرماندار و شورای تامین شهرستان از محلات حاشیه شهر پیرانشهر؛ ▪️امروز شنبه ۶ آذر ماه؛ فرماندار شهرستان به همراه دادستان، اعضای شورای تامین، شهردار و رؤسای ادارات مرتبط از محلات حاشیه شهر پیرانشهر بازدید کردند.
  • شنبه 6 آذر 1400 ساعت 11:30
🔴 پیگیری و تشریح احداث فضاهای آموزشی، ورزشی و طرح های اشتغالزایی توسط بنیاد برکت در شهرستان پیرانشهر با حضور رئیس ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) استان آذربایجان غربی؛
"ترابی"فرماندار شهرستان در دیدار با رئیس ستاد اجرایی فرمان امام(ره) و نمایندگان بنیاد برکت با اشاره به ظرفیت ها و پتانسل های شهرستان عنوان کرد: دولت علی رغم تمامی محدودیت ها سعی دارد عدالت توسعه ای را به تمامی مناطق گسترده کند و در این زمینه ستاد اجرایی فرمان امام و مشارکت بنیاد برکت نیز می تواند در احداث فضاهای آموزشی، ورزشی و اجرای طرح های اشتغال با اعطای تسهیلات اشتغالزایی در جهت توسعه شهرستان، رفع بیکاری و توانمند سازی جوانان مثمر ثمر باشد.
  • دوشنبه 1 آذر 1400 ساعت 15:30
🔴 جلسه بررسی سند دار کردن اراضی کشاورزی شهرستان پیرانشهر
🔸امروز یکشنبه ۳۰ آبانماه، جلسه بررسی روند سند دار کردن اراضی کشاورزی شهرستان به ریاست فرماندار پیرانشهر و با حضور بخشداران مرکزی و لاجان، جهاد کشاورزی، نماینده کشاورزان و... در محل فرمانداری برگزار گردید.
  • یکشنبه 30 آبان 1400 ساعت 12:30
🔴 یکصد و شصت و سومین جلسه ستاد استانی مقابله با بیماری کرونا به ریاست معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان غربی و با حضور فرماندار پیرانشهر؛
✍ جلسه ستاد استانی مقابله و مدیریت بیماری کرونا به ریاست معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان غربی و با حضور «ترابی» فرماندار شهرستان پیرانشهر، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان، مدیران و فرمانداران سراسر استان بصورت #ویدیوکنفرانس، امروز شنبه ۲۹ آبانماه برگزار گردید.
  • شنبه 29 آبان 1400 ساعت 23:00
🔴 بازدید از محلات حاشیه شهر پیرانشهر و طرح‌های در حال اجرای شهرداری؛
▪️فرماندار پیرانشهر به همراه نماینده مردم شریف شهرستان و اعضای شورای اسلامی از محلات حاشیه‌نشین شهر پیرانشهر و همچنین اجرای طرح‌های شهرداری در این محلات بازدید بعمل آوردند.
  • شنبه 29 آبان 1400 ساعت 13:30
🔴 بمناسبت فرا رسیدن هفته بسیج
▪️دیدار فرماندار به همراه اعضای شورای تامین و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت شهرستان با حاج ماموستا محمودی؛ امام جمعه پیرانشهر
  • شنبه 29 آبان 1400 ساعت 11:30