🔺بر اساس اطلاعیه ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا و اعلام وضعیت شهرهای سراسر کشور:
🌕پیرانشهر در #وضعیت_زرد قرار گرفته است.
  • شنبه 29 آذر 1399 ساعت 08:38
اطلاعیـــه فوری
به استحضار عموم شهروندان می‌رساند با توجه به مصوبات ستاد ملی و استانی مدیریت بیماری کرونا روزهای شنبه و یکشنبه مورخه ۲۹ لغایت ۳۰ آذر ماه:
  • شنبه 29 آذر 1399 ساعت 08:35
🔺بازدید فرماندار شهرستان پیرانشهر از اداره راهـداری مرکزی پیرانشهر
"ترابی" فرماندار شهرستان پیرانشهر ضمن بازدید از قسمت های مختلف اداره راهداری مرکزی شهرستان و دیدار با رئیس و پرسنل این اداره، از نزدیک از وضعیت تجهیزات و دستگاهای برف روبی آماده به کار اداره راهداری مرکزی بازدید و به بررسی وضعیت، امکانات و تجهیزات راهدار خانه های مستقر در مرز تمرچین، قبر حسین(پردانان) و پسـوه پرداختند.
  • شنبه 29 آذر 1399 ساعت 08:33
درگذشت " حاج ماموستا ابراهیم سرخابی " نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت شهرستان پیرانشهر
‍ ⚫️| حاج ماموستا محمودی؛ امام جمعه پیرانشهر، مهندس حسین پور؛ نماینده مردم شریف شهرستان های پیرانشهر - سردشت در مجلس شورای اسلامی، سید علی ترابی؛ فرماندار شهرستان پیرانشهر در پیامی مشترک درگذشت " حاج ماموستا ابراهیم سرخابی " نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت شهرستان پیرانشهر را تسلیت گفتند.
  • سه شنبه 18 آذر 1399 ساعت 08:26
__اطلاعیـه ✍ همانگونه که استحضار دارید شهرستان #پیرانشهر در وضعیت #نارنجی از لحاظ شیوع بیماری کرونا قرار گرفته است و بر این اساس محدودیت‌هایی در سطح شهرستان از روز شنبه اول آذرماه برقرار می‌شود.
▫️۱- تقسیم‌بندی شهرستان‌ها بر اساس تعداد کل جمعیت و تعداد بستری‌های مثبت در روز و توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی انجام می‌گیرد و ادارات شهرستانی و استانی نقشی در آن ندارند.
  • یکشنبه 2 آذر 1399 ساعت 09:09
وضعیت نارنجی ۷ شهر استان از جمله پیرانـشهر
✍ بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا از روز شنبه ۱ آذر ماه ممنوعیت فعالیت مشاغل گروه های ۳و۴ بمدت ۲ هفته برای ۷ شهر استان از جمله پیرانشهر اعمال خواهد شد.
  • یکشنبه 2 آذر 1399 ساعت 09:00
با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی: ▫️برگزاری مراسم آئین تجلیل از برگزیدگان روابط عمومی فرمانداری ها و دستگاهای برتر استان آذربایجان غربی برگزار شد.
🔺 در این مراسم از روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیرانشهر بعنوان یکی از #روابط_عمومی_های_برتر_استان در زمینه اطلاع رسانی در طرح تابش امید( بر اساس ارزیابی شاخص های عمومی و تخصصی توسط استانداری آذربایجان غربی) تقدیر و تجلیل بعمل آمد.
  • یکشنبه 2 آذر 1399 ساعت 08:58
برگزاری جلسه بررسی وضعیت پروژه های در حال اجرای عمرانی، راه و شهر سـازی، وضعیت و ظرفیت های مرز رسمی تمرچین و فرصت ها و پتانسیل های شهرستان پیرانشهر
▪️ باحضور فرماندار پیرانشهر، مهندس حسین پور بهمراه رئیس کمیسیون عمران مجلس ، جمعی از نمایندگان اعضای کمیسیون عمران در مجلس شورای اسلامی، مدیران کل راه و شهرسازی و راهداری استان و مسئولان استانی و شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری
  • یکشنبه 2 آذر 1399 ساعت 08:56
با استقبال فرماندار پیرانشهر و مهندس حسین پور؛ نماینده مردم شریف شهرستان های پیرانشهر و سرشت در مجلس شورای اسلامی:
▪️دکتر خادمی؛ معاونت محترم وزارت راه و شهرسازی به همراه هئیت همراه: ▪️دکتر رضایی؛ ریاست محترم کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی به همراه هئیت همراه: ▪️و جمعی از نمایندگان عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی _جهت بازدید از چند پروژه عمرانی، راه و شهرسازی و بازدید از مرز رسمی تمرچین و بررسی پتانسیل های آن به #شهرستـان_پیرانـشهر وارد شدند.
  • یکشنبه 2 آذر 1399 ساعت 08:54
🔺 برگزاری جلسه شورای اداری شهرستان پیرانشهر بمناسبت گرامیداشت هفته بسیج به ریاست فرماندار پیرانشهر
✍به گزارش روابط عمومی فرمانداری پیرانشهر، امروز سه شنبه ۲۷ آبان ماه سال جاری، جلسه شورای اداری شهرستان به مناسبت هفته بسیج و هماهنگی های لازم در اجرای هرچه بهتر برنامه های هفته بسیج، به ریاست فرماندار شهرستان پیرانشهر، معاون هماهنگی سپاه، بخشداران مرکزی و لاجان و سایر مسئولین ادارات شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.
  • یکشنبه 2 آذر 1399 ساعت 08:51