🔺برگزاری جلسه بررسی نحوه راه اندازی مبادلات و ترخیص کالا و ساماندهی کارت های مرزنشینان به ریاست فرماندار پیرانشهر
✍به گزارش روابط عمومی فرمانداری پیرانشهر، امروز(چهارشنبه)۱۶ مهرماه سال جاری، جلسه بررسی نحوه راه اندازی مبادلات و ترخیص کالا و ساماندهی کارت های مرزنشینان به ریاست فرماندار پیرانشهر و با حضور مدیر کل گمرگ مرز تمرچین، معاون عمرانی فرمانداری، بخشدار مرکزی، مسئولین اداره صنعت معدن و تجارت و جمعی از دهیاران شهرستان با محوریت:
  • شنبه 19 مهر 1399 ساعت 08:46
▫️برگزاری جلسه بررسی مشکلات تلفن همراه و توسعه زیر ساخت های ارتباطی شهرستان پیرانشهر به ریاست "ترابـی" فرماندار پیرانشهـر و با حضور مهندس حسین پور و مدیر عامل شرکت مخابرات استان، بخشداران مرکزی و لاجا
✍جلسه با ارائه گزارش "ترابی" فرماندار پیرانشهر از وضعیت و مشکلات پیش روی عدم آنتن دهی و زیر ساخت های سیستم مخابرات شهرستان و گزارش بخشداران مرکزی و لاجان از مشکلات و وضعیت موجود آنتن دهی در روستاها شروع و موارد فوق مورد بحث و بررسی در جلسه قرار گرفت.
  • شنبه 19 مهر 1399 ساعت 08:42
🔺برگزاری جلسه #ویدئو_کنفرانس بررسی مشکلات در مرزهای تجاری مشترک با همسایگان با حضور رئیس امور هماهنگی و نظارت همکاری های منطقه ایی
✍به گزارش روابط عمومی فرمانداری پیرانشهر، امروز سه شنبه ۱۵ مهرماه، جلسه ویدئو کنفرانس بررسی مشکلات در مرزهای تجاری مشترک با همسایگان با حضور رئیس امور هماهنگی و نظارت همکاری های منطقه ایی و تشریح مسائل، مشکلات و آخرین وضیعت تجارت در مرز تمرچین توسط فرماندار پیرانشهر برگزار گردید.
  • شنبه 19 مهر 1399 ساعت 08:40
▫️برگزاری بیست و چهارمین جلسه شهرستانی ستاد مدیریت و مبارز با کرونـا درشهرستان پیرانشهـر
✍امروز سه شنبه ۱۵مهرماه، ۲۴_مین جلسه ستاد مدیریت و مبارزه با کرونادر شهرستان پیرانشهر با ریاست فرماندار پیرانشهر برگزار گردید.
  • شنبه 19 مهر 1399 ساعت 08:39
با حضور استاندار آذربایجان غربی: ▫️مراسم معرفی دستگاه های برتر استان آذربایجان غربی در جشنواره شهید رجائی سال ۹۹ برگزار شد.
🔺در این مراسم از فرماندار شهرستان پیرانشهر بعنوان #فرماندار_برتر_استان ( بر اساس ارزیابی شاخص های عمومی و تخصصی توسط وزارت کشور) تجلیل بعمل آمد. ➖۱۴ مهرماه ۱۳۹۹
  • شنبه 19 مهر 1399 ساعت 08:36
با حضور استاندار آذربایجان غربی؛ 🔺افتتاح و کلنگ زنی ۱۲۴ میلیارد تومان پروژه عمرانی تولیدی در شهرستان پیرانشهر
▫️در جریان سفر یکروزه استاندار آذربایجان غربی به شهرستان پیرانشهر با افتتاح و کلنگ زنی ۴ پروژه عمرانی و تولیدی به میزان ۱۲۴ میلیارد تومان برای ۱۰۰ نفر نیز فرصت شغلی ایجاد شد.
  • شنبه 19 مهر 1399 ساعت 08:35
پیام تبریک فرماندار شهرسـتان پیرانشهر به مناسبت گرامیـداشت "هفـــته نیـروی انتـظامـی"
پیام تبریک فرماندار شهرسـتان پیرانشهر به مناسبت گرامیـداشت "هفـــته نیـروی انتـظامـی"
  • یکشنبه 13 مهر 1399 ساعت 08:24
🔺بازدید فرماندار پیرانشهر از روند احداث مجتمع آموزشی ۲۴ کلاسه سمیه سبز واقع در کهنه خانه
▫️ به گزارش روابط عمومی فرمانداری پیرانشهر،امروز شنبه ۱۲مهر ماه، فرماندار پیرانشهر به همراه رئیس اداره آموزش و پرورش از روند ساخت مجتمع آموزشی۲۴ کلاسه سمیه سبز واقع در کهنه خانه بازدید بعمل آوردند. مجتمع آموزشی در حال ساخت ۲۴ کلاسه سمیه سبز واقع در کهنه خانه در زمینی به مساحت یک هکتار با همکاری آموزش و پرورش و مجمع خیرین مدرسه ساز در حال اجرا می باشد.
  • یکشنبه 13 مهر 1399 ساعت 08:23
1 2 3