🔴 جلسه پیگیری و آخرین اقدام در جهت جمع آوری و کنترل سگهای بی صاحب در شهرستان پیرانشهر
▪️بنا به گفته شهردار پیرانشهر در خصوص احداث محل نگهداری و جمع آوری سگ های بی صاحب با پیشرفت فیزیکی بالای 90 درصد و آماده سازی امکانات مورد نیاز این طرح؛ مقرر گردید: از اوایل هفته آینده نسبت به جمع آوری و زنده گیری سگهای بی صاحب به مکان مورد نظر اقدام گردد.
  • یکشنبه 19 دی 1400 ساعت 11:42
🟢 دیدار اعضای انجمن معتادان گمنام شهرستان با فرماندار پیرانشهر
فرماندار با اشاره به عملکرد انجمن معتادان گمنام در مبارزه با بیماری اعتیاد خاطر نشان کرد بهره گیری از ظرفیت های مردمی در مهار و درمان اعتیاد ضروری است و انجمن معتادان گمنام نمونه موفقی در این مقوله می باشد که چه در سطح کشور چه در سطح استان و شهرستان بسیار موفق عمل کرده است.
  • یکشنبه 19 دی 1400 ساعت 09:23
🔴 #اطـــــلاعــــــیه...//
ـ به اطلاع شهروندان محترم پیرانشهری میرساند با توجه به گسترش سویه جدید ویروس کرونا (امیکرون) و نگرانی از شیوع انفجاری آن، جهت حفظ سلامتی خود و عزیزانتان، در سریعترین زمان ممکن نسبت به انجام واکسیناسیون کرونا اقدام نمائید.
  • شنبه 18 دی 1400 ساعت 17:28
🔰لوح | گمنام در خاک، معروف در افلاک
⭕️سلام بر شهیدان گمنام، گمنام در میان خاکیان و معروف در عرصه‌ی افلاکیان.
  • شنبه 18 دی 1400 ساعت 08:47
♦️ دیدار و بازدیدهای یک روزه فرماندار از بخش لاجــان پیرانشهر؛
▪️امروز جمعه 17 دیماه؛ فرماندار شهرستان پیرانشهر با همراهی بخشدار لاجان ضمن شرکت در آیین نماز جمعه #شهر_لاجان با امام جمعه این شهر و‌ تعدادی از روحانیون روستاهای بخش لاجان از نزدیک دیدار کردند.
  • جمعه 17 دی 1400 ساعت 22:00
🔴عملیات تامین روشنایی محور پیرانشهر - تمرچین آغاز شد.
◀ ارسلان شکری مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان افزود: فاز نخست اجرای این طرح به طور 5.5 کیلومتر با اعتبار 40 میلیارد ریال در مرحله انتقال انبیه قرار دارد
  • جمعه 17 دی 1400 ساعت 09:30
📸برگزاری آیین استقبال از شهدای گمنام دفاع مقدس در ارومیه
⭕️ آیین استقبال از شهدای گمنام معزز دفاع مقدس صبح امروز با حضور استاندار آذربایجان غربی و جمعی از مردم و مسئولان استان در فرودگاه ارومیه برگزار شد. ـ این شهدا بعد از استقبال به 4 نقطه استان انتقال داده شده و روز پنجشنبه تشییع و تدفین خواهند شد.
  • پنج شنبه 16 دی 1400 ساعت 20:13