🔴برگزاری مراسم گرامیداشت سالروز حماسه ۹ دی «روز بصیرت و میثاق امت با ولایت» در پیرانشهر

🟢 همایش مردمی گرامیداشت حماسه ۹ دی و دومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی در شهرستان پیرانشهر برگزار شد.

حجت الاسلام سیدصادقی' مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان پیرانشهر در این مراسم به بیان مطالبی در خصوص بصیرت و میثاق ملت با ولایت پرداخت.

حجت الاسلام صادقی' فتنه ۸۸ را توطئه اساسی دشمنان در تضعیف حکومت اسلامی و گسستن زنجیرهای اتحاد ولایت و امت دانست و گفت ملت شریف ایران با بصیرت کامل این توطئه ها را خنثی کردند.

فرماندار شهرستان پیرانشهر' نیز در این مراسم اظهار داشت برنامه استکبار در منطقه و در کشورهای اطراف ایران بخصوص سوریه و عراق شکستن محور مقاومت بود و سردار سلیمانی را نمونه بارز مقاومت در مقابل استکبار دانست.

کاک درویشی' گفت یاد سردار سلیمانی همیشه در دل ملت ایران زنده است و پاس داشت و به عرصه آمدن ملت ایران در مراسم تشییع پیکر پاک حاج قاسم سلیمانی را نشان از علاقه ی شدید ملت ایران به این بزرگ مرد تاریخ بود.

فرماندار پیرانشهر پیروزی های محور مقاومت در منطقه را نشان از قدرتمندی مکتب حاج قاسم سلیمانی است.
کاک درویشی' با اشاره به حماسه ۹ دی ماه و روز میثاق امت با ولایت نیز گفت دشمن از اوایل انقلاب درصدد توطئه در بین ملت ایران بودند که درسال ۸۸ این توطئه به اوج خود رسید که با بصیرت کامل ملت ایران این توطئه ها شکسته شد.

وی هدف فتنه گران را تضعیف نظام اسلامی و براندازی این نظام  دانست و گفت این نظام با رهبری مدبرانه حضرت امام خامنه ای(مد) روز به روز قوی تر از قبل و با صلابت پیش میرود.

فرماندار پیرانشهر' همچنین در ادامه گفت ۹ دی در تاریخ انقلاب اسلامی یک روز فراموش نشدنی است و اهداف شوم دشمنان با بصیرت کامل ملت شکسته شد که نیاز است یاد این روز های مهم گرامی داشته شود.

- در پایان این مراسم قطعنامه حماسه ۹ دی حول محور ولایت و بصیرت و دشمن شناسی قرائت شد.

✅ @Farmandari_piranshahr