نشست فرماندار پیرانشهر با معتمدین و متنفذین شهرستان

نشست فرماندار پیرانشهر با معتمدین و متنفذین شهرستان

فرماندار شهرستان پیرانشهر :

تردد زائرین از مرز تمرچین تحولی عظیم در فرهنگ، اقتصاد و معیشت مردم خواهد بود/ همکاری روحانیون و شهروندان در میزبانی از زائرین اربعین

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری پیرانشهر، امروز 9 شهریور ماه با حضور روحانیون، معتمدین و متنفذین شهرستان به ریاست کاک‌درویشی فرماندار شهرستان پیرانشهر نشستی برگزار شد.

 

کاک‌درویشی با اشاره به رویدادها و برنامه های پیش رو تصریح کرد: تحولات رخ داده و در یک سال گذشته دولت سیزدهم و علی رغم تحریم ها و موانع صادرات نفت صورت گرفته و اقداماتی در راستای رفع بحران اقتصادی و ایجاد فرصت هایی جهت تولید و صادرات غیر نفتی صورت گرفته است.  

 

وی افزود: با همه مانع تراشی های استکباری دولت با همه توان در عرصه های عمرانی و اقتصادی و توسعه پای کار بوده و افتتاح پروژه های متعدد در طول سال گذشته و امسال را شاهد خواهیم بود. 

 

کاک‌درویشی با قدردانی از تلاش مسئولین شهرستان در برگزاری برنامه های  هفته دولت، دستاوردهای انقلاب و عملکرد دولت سیزدهم در حوزه عمرانی شهرستان پیرانشهر را تشریح کرد. 

 

فرماندار پیرانشهر تردد زائرین اربعین را مورد بحث قرار داد و به اتفاق عظیمی که در عمران، فرهنگ و معیشت مردم رخ خواهد داد اشاره کرد و تصریح نمود: مرز تمرچین یک فرصت و ظرفیت عالی اقتصادی است که می توان در جهت توسعه اقتصاد کشور و شهرستان موثر باشد.

 

کاک‌درویشی بر همکاری و هماهنگی همشهریان با مسئولین دستگاهها در راستای میزبانی و تامین امکانات و خدمات لازم برای زائرین اربعین تاکید نمود.

 

📆 چهارشنبه 9 شهریور ماه 1401