🔺 بررسی مشکلات و رفع موانع تولیدکنندگان شهرستان با حضور فرماندار پیرانشهر

🔺  بررسی مشکلات و رفع موانع تولیدکنندگان شهرستان با حضور فرماندار پیرانشهر

🔸امروز یکشنبه 12 دیماه؛ جلسه بررسی مشکلات و رفع موانع با حضور فرماندار پیرانشهر و جمعی از تولید کنندگان شهرستان در محل فرمانداری برگزار گردید.

در این جلسه که تعدادی از کارخانه داران و تولید کنندگان شهر صنعتی پیرانشهر حضور داشتند مشکلات بخش های مختلف صنعت و واحدهای تولیدی مستقر در شهرک صنعتی پیرانشهر ، وضعیت بازار، آسان‌ کاری بانکها در جهت دریافت تسهیلات و مشکلات پیش روی تولید کنندگان مورد بررسی و راهکارهای لازم در این جلسه ارائه گردید.

فرماندار پیرانشهر در این جلسه توجه ویژه به واحد های تولیدی و صنعتی شهرستان را از برنامه های اصلی و اولویت دار خود عنوان کرد و با اشاره به لزوم حمایت از تولید در سطح شهرستان و بازگرداندن واحد‌های تولیدی راکد و نیمه فعال به چرخه تولید، این موضوع را گامی مهم در توسعه اقتصادی و رونق اشتغال شهرستان ارزیابی کرد.

فرماندار با اشاره به ظرفیت ها و پتاسیل های بالقوه شهرستان در تمام حوزه ها مخصوصآ در بخش های تولیدی و صنعتی خاطر نشان کرد استفاده از تمام ظرفیت‌ها و امکانات شهرستان برای ایجاد بستر مناسب کسب و کار، رفع موانع موجود و تسهیل در تولید و ایجاد اشتغال از جمله اهداف مهم و حائز اهمیت در پیرانشهر می باشد.

کاک درویشی" با تاکید بر نیاز اصلی شهرستان به احداث و راه اندازی فاز دوم شهرک صنعتی افزود: برای راه اندازی فاز دوم شهرک صنعتی مطالعات زیرساختی و رایزنی های مربوطه در جهت جانمایی آن در حال پیگیری و انجام می باشد.