پیام فرماندار پیرانشهر به مناسبت  بمباران ۱۷ اسفند سال۱۳۶۳

پیام فرماندار پیرانشهر به مناسبت  بمباران ۱۷ اسفند سال۱۳۶۳
فرماندار پیرانشهر: مردم مقاوم و صبور پیرانشهر نماد پایداری و بردباری در برابر سختی ها هستند که درود و سلام خداوند بر این عزیزان و تمامی شهدا و مصدومین این حادثه باد.

 

" ترابی"فرماندار پیرانشهر به مناسبت سالگرد بمباران ۱۷ اسفند ۱۳۶۳ پیامی را صادر کرد

یکی از فجایع تاریخی در بمباران ناجوانمردانه ۱۷ اسفند سال ۱۳۶۳ پیرانشهر قهرمان از سوی رژیم غاصب صدام به وقوع پیوست که نقطه سیاه جنایت در طول جنگ تحمیلی بود که خسارات و آسیب های فراوانی حاصل آن می باشد.

تهاجم غیرانسانی به شهر پیرانشهر که به شهادت و مجروحیت و مصدوم شدن مردم بی دفاع آن انجامید، از فجیع ترین و دردناکترین تهاجمات بمباران بود که آثار و پیامدها و آلام و رنج های ناشی از آن بر پیکر مردم مظلوم این شهر همچون زخمی کهنه فراموش نخواهد شد.

مردم مقاوم و صبور پیرانشهر نماد پایداری و بردباری در برابر سختی ها می باشند که با توکل به خدا و همت بلند آنها هیچگاه این رنج و درد خللی در اراده و ایمان آنان وارد نساخته است که درود و سلام خداوند بر این عزیزان و تمامی شهدا و مصدومین این حادثه باد.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ۱۷ اسفند ۱۳۶۳، این فاجعه بزرگ و تجلیل از مقاومت مصدومین و آسیب دیدگان امیدوارم با نگاه ویژه همه مسئولان نظام شاهد کاهش و التیام بخش زخم های ناشی از بمباران در شهر پیرانشهر و دمیدن روح نشاط و زندگی در بین مردم آن باشیم.

(والسلام و علیکم و رحمته الله)

                  سید علی ترابی

          فرماندار شهرستان پیرانشهر