برگزاری جلسه بررسی اقدامات صورت گرفت جهت تردد زائرین اربعین به ریاست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری

برگزاری جلسه بررسی اقدامات صورت گرفت جهت تردد زائرین اربعین به ریاست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان غربی:

تردد زائران اربعین از مرز تمرچین، اتفاق عظیمی است برای فرهنگ استان / آمادگی کامل دستگاههای اداری جهت ارائه خدمات به زائرین.

 

▫️ سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار ضمن تبریک هفته دولت از تلاش و اقدامات صورت گرفته توسط ادارات که نشانگر تلاشهایی بی وقفه و شبانه روزی بوده، تقدیر نمود. وی اربعین حسینی را یک اتفاق عظیم دانسته که تاثیر آن در فرهنگ استان محسوس خواهد بود.

 

▫️ ابراهیمی در جلسه امروز با اشاره به اینکه تردد زائرین از مرز تمرچین نیازمند یک برنامه ریزی جدی و اجرای دقیق می باشد، افزود: دستگاههای اداری و نظامی شهرستان باید از تمام امکانات، نیروی انسانی و تجهیزات در راستای خدمات رسانی به زائرین استفاده نمایند. 

 

▫️وی با اعلام اینکه پیرانشهر میزبان زائرینی از تمامی استانها خواهد بود، تاکید کرد: ظاهر شهرستان در شان این حرکت عظیم فرهنگی باشد.

 

▫️ سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان غربی بر توجه و مدیریت ترافیک درون شهری و جاده ای تاکید نمود و این مهم را نیازمند برنامه ریزی دقیق جهت کنترل هرگونه مشکل دانست. 

 

وی اجرای عملیاتهای باقی مانده را خواستار و تصریح کرد ، تسریع اجرای آن نیازمند یک عملیات جهادی از سوی ادارات کل و شهرستانی می باشد.

 

▫️ سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی استانداری توجه به دارو، امکانات بهداشتی را ضروری و بر تجهیز بیمارستانها و مراکز بهداشتی تاکید نمود.

 

📆 یکشنبه 31 مرداد ماه 1401