جلسه شورای هماهنگی مراسم 9 دی و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در سالن اجتماعات فرمانداری پیرانشهر برگزار گردید

جلسه شورای هماهنگی مراسم 9 دی و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی  در سالن  اجتماعات  فرمانداری پیرانشهر برگزار گردید
جلسه شورای هماهنگی مراسم 9 دی و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در سالن اجتماعات فرمانداری پیرانشهر برگزار گردید

🔸جلسه شورای هماهنگی مراسم ۹ دی و همچنین چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در سالن اجتماعات فرمانداری پیرانشهر برگزار گردید...

 فرماندار پیرانشهر: حضور گسترده مردم در مراسم 13 آبان مقدمه ای بر برگزاری باشکوه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی و پاسخی کوبنده برای بدخواهان نظام بود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری پیرانشهر امروز سه شنبه 27 آذرماه جلسه شورای هماهنگی برگزاری مراسم 9 دی و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در شهرستان پیرانشهر با حضور فرماندار و مسئولین شهرستان برگزار گردید.

ترابی فرماندار پیرانشهر در این جلسه گفت: حضور باشکوه مردم در مراسم 13 آبان باوجود تمام جوسازی های ضدنظام و آمریکا، مقدمه ای بر برگزاری پرشکوه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بود.

وی افزود: دشمن همانند سایر برهه های حساس، اینبار نیز در 9 دی و 22 بهمن پاسخ کوبنده ای از سوی مردم ایران دریافت خواهد کرد و مردم پیرانشهر نیز همزمان با مردم انقلابی سراسر کشور در روز 9دی و در مصلی امام خمینی (ره) شهرستان پیرانشهر این روز را گرامی خواهند داشت.

فرماندار پیرانشهر ادامه داد: رسانه ها نقش ویژه ای در معرفی دستاوردهای انقلاب و مبارزه با فضاسازی منفی آمریکا و ضدنظام خواهد داشت و معرفی صحیح دستاوردهای انقلاب در 40 سال از عمرپربرکت آن، در تحکیم پیوند مردم و نظام اهمیت به سزایی دارد.

در این جلسه حاج آقا ورهرام رئیس سازمان تبلیغات اسلامی پیرانشهر گفت: 9دی روز میثاق مردم با نظام و ولایت است. دشمن در 9 دی سعی داشت انقلاب و اسلام را مورد هدف قرار دهد و بدنبال خشکاندن ریشه های اسلام در ایران بود که با حضور به موقع مردم این دسیسه دشمن نیز خنثی شد.

در ادامه این جلسه روسای سایر ادارات پیشنهادات و راهکارهای خود را برای برگزاری باشکوه تر این مراسم اعلام نمودند.