⬆⬇پیام تقدیر و تشکر...۹۷/۰۸/۱۳

⬅حضور گسترده،باشکوه و آگاهانه مردم عزیز،مهربان و شهید پرور شهرستان پیرانشهر در راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان ماه که نشان از عشق،علاقه و تعهد به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می باشد.

این حضور گسترده باعث مباهات،نماد اتحاد،انسجام و قدر شناسی از شهیدان،جانبازان،آزادگان،ایثارگران و اعتقاد عمیق و دلبستگی زیاد به مکتب اسلام و نظان بوده که یاس و ناامیدی دشمنان اسلام را به همراه داشته است.

قدر شناس همکاری و همراهی شما مردم عزیز،بزرگوار،نجیب و شریف هستیم،همراهی شما عزیزان در پیشبرد اهداف کشور،امنیت،آرامش و امید را ناشی از همراهی و همکاری شما عزیزان می دانیم و این بزرگترین سرمایه دولت در رفع مسائل و پیشرفت و ترقی است.

با شکر و سپاس خداوند متعال اینجانب به عنوان خدمتگزاری کوچک از همت بلند و حضور گسترده و با شکوه تمامی اقشار جامعه،مسئولین،فرهنگیان،دانش آموزان،دانشجویان،روحانیون معزز،کسبه و بازاریان،بسیجیان،نیروهای نظامی،انتظامی و امنیتی،کارگران،کارمندان،شوراهای اسلامی شهر و روستا،دهیاران،بانوان،ورزش کاران،امدادگران،خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و تمام حاضرین در این راهپیمایی عظیم صمیمانه تقدیر و تشکر مینمایم و از خداوند منان،توفیق،سلامتی و رستگاری همه را مسئلت دارم.

بهروزی و عاقبت بخیر برای همگان آرزو مندم.

 

از طرف⬇

فرماندار،امام جمعه،نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و اعضای شورای تامین شهرستان پیرانشهر...

 

https://sapp.ir/farmandaripiranshahr

روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیرانشهر