⬅جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان پیرانشهر با حضور فرماندار و مدیر کل ورزش و جوانان استان آذربایجانغربی در سالن اجتماعات فرمانداری پیرانشهر برگزار گردید...⬇

⬆⬇به گزارش روابط عمومی فرمانداری پیرانشهر، جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان پیرانشهر به ریاست سید علی ترابی فرماندار پیرانشهر و با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان غربی و اعضای این ستاد با محوریت آسیبهای اجتماعی،اشتغال و مشکلات قشر جوان و ... برگزار شد.

ترابی در این جلسه وجود جوانان فعال را یک نعمت الهی عنوان کرد و افزود: وجود جمعیت جوان در هرکشوری باعث پویایی و تحرک در آن جامعه می شود.وی حمایت دستگاههای اجرایی شهرستان در برطرف شدن مشکلات جوانان را تاکید کرد و خواستار همدلی و مشارکت در رفع مشکلات و معظلات جوانان شد.

فرماندار پیرانشهر با اشاره به مسائل و مشکلات جوانان اظهار داشت: مشکل اشتغال جوانان باید با برنامه ریزی های دقیق و اهتمام ویژه به سرانجام برسد.

در ادامه این جلسه مدیر کل ورزش و جوانان استان منابع انسانی را ارزشمندترین تشکل ذکر کرد و از توجه وزارت ورزش و جوانان به نسل جوان جامعه و رفع مشکلات این قشر خبر داد و سمن ها و تشکل های مردم نهاد را بازوان ورزش و جوانان و دستگاههای اجرایی ذکر کرد و خواستار استفاده بهینه از ظرفیت،پتانسیل و تشکل های مردم نهاد در برگزاری مراسمات فرهنگی و ورزشی شد.

در پایان این جلسه مسائل ، مشکلات و خواسته های جوانان مورد بحث و گفتگو قرار گرفت.