🔸پیام تشکر فرماندار پیرانشهر از حضور حاضرین در مراسم تشییع پیکر شهید سرافراز سروان شهید سید علی هاشمی//

🔸ترابی فرماندار پیرانشهر با صدور پیامی از مردم قدرشناس و انقلابی شهرستان به دلیل حضور گسترده در مراسم تشییع پیکر مطهر سروان شهید سید علی هاشمی تشکر کرد//

"بسم الرب الشهداء والصدیقین"

◾درود خدا بر مجاهدان راه حق و فضیلت و سلام بر شهدای عزیزی که بر خاک افتادند تا امروز در مقابل دشمن به خاک نیفتیم و سر خم نکنیم. 

درود بر شهدای بزرگواری که همچون شمع سوختند تا راه را برای امروز امت اسلام و جامعه بشری روشن کنند و سلام و درود بر ارواح پاک و طیبه آنها. 

⬅اینجانب از تشییع کنندگان عاشق که از صبح زود برای شرکت در مراسم معنوی تشییع پیکر پاک و مطهر این شهید حاضر شده و برگ زرین دیگری بر افتخارات شهرستان اضافه کردند، تقدیر و تشکر می کنم. 

آفرین بر همت و عزم والایتان که در لحظات حساس با حضور گسترده و موثر پشتیبانی خود را از نظام جمهوری اسلامی و رهبری گرانقدر انقلاب و مجاهدان راه حق و حقیقت اعلام می کنید. 

در پایان جا دارد، بار دیگر از حضور باشکوه مردم ولایتمدار شهرستان پیرانشهر،خانواده معظم شهدا، روحانیون معزز، مسئولان دستگاه های اجرایی، نیروهای نظامی و انتظامی،اعضای شورای تامین و شورای اداری،شوراهای اسلامی شهر و روستا، بسیجیان و دیگر آحاد مردم در مراسم تشییع این شهید تقدیر و تشکر کنیم. 

سروان شهید سید علی هاشمی از مجاهدان و مدافعان پرسنل هنگ مرزی بود که پیکر این شهید امروز دوشنبه مورخه ۹۷/۰۴/۰۴ در‌‌ شهرستان پیرانشهر تشییع و در گلزار شهدای  شهرستان نقده به خاک سپرده شد.

https://sapp.ir/farmandaripiranshahr